Podsumowanie Roku Artystycznego 2018/2019

22 czerwca br. w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu odbyło się Podsumowanie Roku Artystycznego 2018/2019  Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.
Wspaniały spektakl muzyczny przygotowali pod kierunkiem swoich instruktorów uczestnicy zajęć wokalnych, tanecznych i Ogniska Muzycznego. Na widowni tego dnia pojawili się dumni rodzice, dziadkowie, przyjaciele, zaproszeni goście i mieszkańcy gminy.


Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się uczestniczki zajęć taneczno – ruchowych 30+, które pod czujnym okiem trenerki Magdaleny Skiby zatańczyły nowy, pełen ekspresji układ nagrodzony gromkimi brawami.

Tego dnia nie mogło zabraknąć zespołów: Biedroneczki, Roztańczona Paczka i Szasse, których występy zawsze zachwycają publiczność. Oprócz występów zespołów można było zobaczyć solówki i duety.


Taniec przeplatany był popisami uczniów Ogniska Muzycznego, którzy zaprezentowali utwory klasyczne, jak i współczesne zagrane na różnych instrumentach min. gitarze, keyboardzie, akordeonie, saksofonie. Młodych artystów przygotowali instruktorzy Jan Radoń i Waldemar Moskal.


Na scenie pojawili się również uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych również przez Pana Jana Radonia. Młodzi soliści, którzy mają już za sobą wiele występów podczas różnych uroczystości gminnych, wykazali się pełnym profesjonalizmem i obyciem ze sceną.


Podziękowania za całoroczny trud i zaangażowanie w przygotowanie koncertu skierowali do dzieci, młodzieży, rodziców i instruktorów Z-ca Burmistrza Gminy Jedlicze Ryszard Zagórski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak.


Wszystkim życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku, by każdy mógł nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.