Koncert Kolęd i Pastorałek w Kościele Parafialnym w Jedliczu

„Koncertem Kolęd i Pastorałek” zakończyły się obchody Święta Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Jedliczu 6 stycznia br. Soliści szkółki wokalnej działającej przy GOK w Jedliczu zaśpiewali podczas Mszy Świętej oraz koncertu kolędy znane i lubiane oraz takie, które nie często słyszy się w kościołach. Młodzi soliści byli niezwykle przejęci swoim występem w tak szczególnym miejscu. Zostali ciepło przyjęci zarówno przez księży jak i uczestników mszy. Koncert bardzo się podobał, nie obeszło się oczywiście bez bisów, które zaśpiewane były jeszcze radośniej.

GOKkoncert_37

Dyrektor Maciej Łukaszewicz, który akompaniował wykonawcom podczas koncertu podziękował za umożliwienie jego organizacji. Głos zabrał także ksiądz Waldemar Pastuszak, który podziękował wykonawcom i organizatorom, złożył życzenia pomyślności oraz dalszego rozwoju w kierunku śpiewu dzieciom i młodzieży ze szkółki wokalnej.

GOKkoncert_38

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania na ręce księdza proboszcza Stanisława Turonia, a także księdza Waldemara Pastuszaka za umożliwienie i pomoc w przygotowaniu „Koncertu Kolęd i Pastorałek”, za pomoc w organizacji i przygotowaniu kościoła do tego wydarzenia dziękuję również Panu Pawłowi Krawczykowi  – Maciej Łukaszewicz Dyrektor GOK w Jedliczu.