WIZYTA W MUZEUM MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO

9 września br. w Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej odbył się wernisaż wystawy Fotoklubu ze Stropkova. Na uroczystości obecni byli autorzy prac, wielu gości, wśród nich Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu Maciej Łukaszewicz.

IMG_0160

Podczas spotkania została nawiązana współpraca pomiędzy Dyrektorem GOK w Jedliczu i Andrejem Nabożnym Dyrektorem Miejskiego Muzeum i Galerii  w Stropkovie oraz Jackiem Borkiem Dyrektorem Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej. Pierwszym owocem współpracy  była wystawa „Architektura ludowa w fotografii” znanego etnografa słowackiego Jana Lazorika, którą można było zobaczyć na ścianach Szkoły Ludowej w Żarnowcu. O owocach tej współpracy będziemy informować na stronie internetowej.

IMG_0159

Maciej Łukaszewicz Dyrektor GOK podziękował za dotychczasową współpracę Jackowi Borkowi Dyrektorowi Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej oraz Andrejowi Nabożnemu Dyrektorowi Miejskiego Muzeum i Galerii  w Stropkovie.

Link do materiału – Wernisaż wystawy Fotoklubu ze Stropkova

IMG_0187