Wigilia w Szkółce Wokalnej

23 grudnia 2013 r. o godz. 16.30 po próbie Szkółki Wokalnej w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu zapłonęły świece.

Rozpoczęła się uroczysta wigilia Szkółki Wokalnej. Spotkały się na niej wszystkie śpiewające w szkółce dzieci i młodzież. Byli też rodzice.

IMG_5250
Swoją obecnością  zaszczycił nas p. Piotr Rostek zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze, który w ciepłych słowach życzył naszym wokalistom sukcesów, rodzicom cierpliwości w dowożeniu dzieci na zajęcia, a Szkółce rozwoju i wszystkiego najlepszego. Przekazał też serdeczne życzenia od p. Zbigniewa Sanockiego Burmistrza Gminy Jedlicze.

IMG_5246

Na stołach pojawiły się pyszne potrawy, które przygotowały dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Jeśli policzymy wszystkie rodzaje ciast, to było ich znacznie więcej niż dwanaście.
Śpiewaliśmy wspólnie kolędy, składaliśmy sobie życzenia. Panowała radosna, świąteczna atmosfera.
Zajęcia Szkółki Wokalnej rozpoczęły się w miesiącu lutym bieżącego roku w ramach nowopowstałego Ogniska muzycznego  przy GOK w Jedliczu.
Prowadzi je dyrektor p. Maciej Łukaszewicz. Obecnie w zajęciach Szkółki bierze udział 20 osób.
Członkowie Szkółki zaśpiewali już, zdobywając aplauz publiczności na trzech dużych koncertach – Karnawałowym, Dniu Mamy i Taty, a także po raz pierwszy z Brass Standard Orchestra podczas koncertu Andrzejkowego.

Najbliższe plany – to koncert kolęd i pastorałek w dniu Święta Trzech Króli 6 stycznia 2014 ok. godz.18 w kościele parafialnym w Jedliczu tuż po wieczornej mszy świętej. Zapraszamy Wszystkich serdecznie!