Sukcesy zespołów tanecznych na 26 Mikołajkowych Spotkaniach Tanecznych w Krośnie

W trakcie 26 Mikołajkowych Spotkań Tanecznych, które odbyły się 7 grudnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie mogliśmy obejrzeć 50 prezentacji, 950 uczestników. Dwa składy jurorskie – profesjonalny i dziecięco-młodzieżowy, emocje, których – choćbyśmy chcieli – nie policzymy i okazja do spotkania pasjonatów tańców w tak licznym gronie i w jednym miejscu. Tradycyjnie Gminę Jedlicze reprezentowały zespoły Szasse i Roztańczona Paczka działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu. Mimo mocnej konkurencji obydwa zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze: w kategorii 7-11 lat Roztańczona Paczka wytańczyła III miejsce, w kategorii pow. 15 lat Szasse II miejsce, zespół Szasse zdobył także nagrodę Młodzieżowego Jury.
GRATULUJEMY!!!