Spektakl „Czekoladki” w wykonaniu grupy teatralnej Jodła Banda

18 maja br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbył się spektakl premierowy pt. „Czekoladki” w wykonaniu grupy teatralnej Jodła Banda działającej przy Świetlicy Gminnej w Jedliczu. Na scenie wystąpili: Sylwia Kędzior, Patrycja Nitka, Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek i Miłosz Wąsik. Sztukę opartą na scenariuszu Bożeny Kupis Kucharskiej wyreżyserowała Anna Romańczak- Polańska- opiekun grupy.
„Czekoladki” to komedia kryminalna w jednym akcie, która w bardzo humorystyczny sposób opowiada historię zagadkowego morderstwa podczas rodzinnego spotkania. Wartka akcja, tekst, który co chwilę wywoływał salwy śmiechu wśród publiczności, a na koniec piękna puenta.
Młodzi aktorzy fantastycznie wcielili się w swoje role i wykazali się dużym talentem aktorskim.
Grupie teatralnej „Jodła Banda” serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!