Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Strażacki trud”- etap gminny

9 listopada 2017 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Strażacki trud”. Jury pod przewodnictwem instruktora plastyki Zofii Kędzierskiej miało nie lada wyzwanie gdyż na konkurs wpłynęło aż 309 prac.  Z tego powodu zdecydowano się przyznać miejsca ex aequo w każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo dla kilku uczestników przyznano wyróżnienia.

Na uroczystości wręczenia dyplomów i nagród obecni byli: Burmistrz Gminy Jedlicze – Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Miejskiej – Piotr Woźniak, Radny Rady Miejskiej oraz Wiceprezes oddziału Miejsko – Gminnego Związku OSP RP w Jedliczu – Józef Tucki, Komendant Miejsko – Gminnego Związku OSP RP w Jedliczu – Rafał Janocha, Zastępca Dyrektora GOK Jedlicze – Zygmunt Jerzyk oraz rodzice i opiekunowie uczestników konkursu.

Wyniki  32 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Strażacki trud”- etap gminny

I grupa wiekowa – przedszkola:

1.Gabriela Majerska – Jaszczew, Gabriela Sikora – Jaszczew
2. Hubert Filip – Jaszczew, Wiktor Dubiel – Jaszczew
3. Nikola Piotrowska – Jaszczew, Szymon Mikuś – Jedlicze

Wyróżnienia:
Klaudia Lenart – Potok
Oliwier Król – Jedlicze
Szymon Sysoł – Jaszczew
Maja Kiełtyka – Jedlicze
Natalia Majka – Jaszczew
Szymon Kwolek – Jaszczew
Anna Zaborowska – Jaszczew
Lena Ginalska – Potok

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa klasy I – III:

1. Mateusz Trybus – Piotrówka, Oskar Zygmunt – Jedlicze
2. Ksawery Kargul – Piotrówka, Szymon Woźniak – Piotrówka
3. Zuzanna Twaróg – Dobieszyn, Kornelia Szopa – Piotrówka

Wyróżnienia:

Michał Tuleja – Jedlicze
Maciej Bargieł – Potok
Milena Syrek – Piotrówka
Natalia Dunaj – Piotrówka

III grupa wiekowa – szkoła podstawowa klasy IV – VI:

1. Szymon Bril – Żarnowiec, Małgorzata Targ – Potok
2. Maria Wojtowicz – Dobieszyn, Karolina Turek – Dobieszyn
3. Patrycja Landoch – Dobieszyn, Wiktoria Pawłowska – Moderówka

IV grupa wiekowa – gimnazjum:

1. Małgorzata Bigos – Moderówka, Anna Urbanek – Jedlicze
2. Ewelina Smyka – Jaszczew, Apolonia Węgrzyn – Jaszczew
3. Julia Kaczorowska – Jaszczew, Klaudia Janas – Jedlicze

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.