Prezentacje Młodych Artystów – zakończenie roku artystycznego 2015/2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu

Za sprawą dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach naszego ośrodka mogliśmy przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie.

Zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagradzała występy solowe i duety.  Prezentowały się: zespoły taneczne- Biedroneczki, Roztańczona Paczka, Szasse, które prowadzi Magdalena Skiba, grupa wokalna, prowadzona od niedawna przez Iwonę Mularz, grupa dziecięca z Długiego przygotowywana przez Damiana Michniewskiego, klasa gitary, w której zajęcia prowadzi Waldemar Moskal i klasa keyboardu, w której uczy Paweł Chłopek.

Gościnnie występowały dzieci z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Zespoły Iskiereczki, Mini Iskierki oraz Iskierki prowadzi Sylwia Kilar. Ich występy (również solowe) wzbudziły olbrzymi aplauz widzów.

Całości towarzyszyła wystawa prac z zajęć malowania na szkle. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem- być może kolejnych uczestników. Zajęcia prowadzi Zofia Kędzierska.