Prezentacje Młodych Artystów – podsumowanie roku artystycznego 2016/2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu

18 czerwca 2017 roku po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu zaprosił na podsumowanie swojej działalności artystycznej. Było gwarnie, radośnie, kolorowo i muzycznie.
Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne:”Biedroneczki”, „Roztańczona Paczka” oraz „Szasse” prowadzone przez instruktora Panią Magdalenę Skibę, które jak zawsze były świetnie przygotowane. Nie zabrakło również solówek i duetów.
Niezmiernie ciepło przyjmowane były występy grupy wokalnej prowadzonej przez Panią Iwonę Mularz. Dla wielu młodych wokalistów był to debiut na tak dużej scenie.
Popisy uczniów z Ogniska Muzycznego z klasy gitary Pana Waldemara Moskala oraz z klasy keybordu i saksofonu Pana Jana Radonia wzbudziły nie mniejszy aplauz.
Na scenie zadebiutowali także młodzi aktorzy, którzy uczestniczyli w zajęciach teatralnych prowadzonych przez instruktora Panią Annę Romańczak – Polańską. Dwie grupy wiekowe przedstawiły zabawne mini scenki wywołując uśmiech na twarzach licznie zgromadzonej publiczności.
Ciepłe słowa skierowała do młodych artystów i instruktorów Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik, dziękując za ich trud i pracę w przygotowanie koncertu.
Całości towarzyszyła wystawa prac uczestników warsztatów malowania na szkle, które powstały pod czujnym okiem instruktora plastyki Pani Zofii Kędzierskiej.
Koncert zakończył układ taneczny przygotowany przez uczestniczki zajęć taneczno- ruchowych, które tym samym udowodniły, że na debiut na scenie nigdy nie jest za późno.

Wszystkie osoby pragnące rozwijać swoje umiejętności taneczne, wokalne, muzyczne bądź plastyczne zapraszamy od września do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu. Zapisy już trwają!