Piknik Parafialny w Jedliczu – debiut Kapeli Podwórkowej

W trakcie Pikniku Parafialnego, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się na placu przy kościele w Jedliczu dojdzie do ważnego wydarzenia artystycznego. Otóż będzie tam miał miejsce debiut powstałej niedawno przy Gminnym Ośrodku Kultury Kapeli Podwórkowej. Aktualnie w skład kapeli wchodzi czterech muzyków, którym przewodzi pracownik GOK Jan Radoń. W tym pierwszym publicznym występie kapela zaprezentuje półgodzinny program, zaś muzycy grać będą na akordeonie, gitarze, trąbce i kontrabasie. W najbliższym  czasie przewiduje się wzbogacenie kapeli o nowe instrumenty.
W bogatym programie artystycznym Pikniku Parafialnego, obok kapeli GOK reprezentować będzie jeszcze zespół śpiewaczy Jarzębina z Piotrówki, któremu akompaniować będą muzycy w bogatszym niż zwykle składzie.

Organizatorzy Pikniku zapewniają bardzo bogaty program. Obok występów artystycznych na uczestników czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji, jak choćby wystawy, występy indywidualne, loteria fantowa, pokazy strażackie, plac zabaw, rodzinne konkurencje sportowe, kolejka dla dzieci czy bogato zaopatrzony bufet. Organizatorami Pikniku Parafialnego są ksiądz proboszcz Stanisław Turoń i grupy działające przy Parafii pod wezwaniem św. Antoniego i św. Łukasza w Jedliczu. Współorganizatorzy to Burmistrz Gminy Jedlicze, GOK i GOSiR.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Pikniku Parafialnym w Jedliczu.