Noworoczny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków, uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum z gminy Jedlicze do udziału w Noworocznym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Noworoczny Konkurs Kolęd i Pastorałek

• Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
  • Cele konkursu:
    – ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania
    – promocja dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej
  • Grupy wiekowe:
    12 stycznia 2019r. (sobota) -sala GOK Jedlicze
    godz. 15.00 – przedszkola

13 stycznia 2019r. (niedziela) – sala GOK Jedlicze
godz.12.00 – klasy I – III Szkoły Podstawowe
godz. 14.00 – klasy IV – VI Szkoły Podstawowe
godz. 16.00 –  klasy VII- VIII SP i III Gimnazjum

• Każdy uczestnik prezentuje jeden utwór – tradycyjną polską kolędę lub pastorałkę (płyta CD lub pendrive z JEDNYM utworem podkładem audio w formacie *.mp3 lub *.wav)
  • Karty zgłoszeń należy przesłać w terminie do 21 grudnia 2018 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu lub na adres email: gok@jedlicze.pl
  • Kryteria oceny:
    Umiejętności wokalne, muzykalność wykonawców, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie  artystyczne.
  • W razie dużej ilości zgłoszeń zostanie zmieniona godzina konkursu o czym  poinformujemy na stronie GOK oraz telefonicznie.                                                                        Zapraszamy do udziału!

KARTA ZGŁOSZENIA

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych