Konkurs plastyczny „Świąteczne Anioły” – WYNIKI

Poniżej prezentujemy listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym „Świąteczne Anioły”.

Kategoria wiekowa I-III Szkoły Podstawowe

I miejsce – Wiktoria Jantoń      SP Jedlicze
I miejsce – Oliwia Kiełtyka          SP Jedlicze
II miejsce-  Hubert Łątka            SP Dobieszyn
II miejsce-  Kamila Nycz              ZSP Żarnowiec
III miejsce-  Milena Malik           SP Jedlicze
III miejsce –  Filip Zawisza           SP Potok
III miejsce –  Maja Liwosz         ZSP Żarnowiec

Wyróżnienia:

Amelia Giemza              ZSP Żarnowiec
Krystian Trybiec            SP Potok
Maja Krygowska           ZSP Żarnowiec
Aleksandra Urban          SP Potok
Konrad Kuczek            SP Dobieszyn
Maja Kiełtyka               SP Jedlicze
Tymoteusz Kret           SP Jedlicze
Mateusz Tuleja            SP Jedlicze
Szymon Ciupa            ZSP Żarnowiec
Alan Fejkiel                 SP Dobieszyn
Emilia Łątka               SP Dobieszyn
Blanka Koza               SP Jedlicze
Marcel Zajchowski      SP Jedlicze
Rozalia Faliszek         SP Dobieszyn
Kacper Fic                   SP Jedlicze
Amelia Dubiel         SP Dobieszyn
Oliwier Matejek         SP Jedlicze
Dorian Kobak             SP Jedlicze
Małgorzata Tenerowicz  SP Moderówka
Aniela Skóra            SP Jedlicze
Julia Michalewicz           ZSP Żarnowiec
Nadia Lichoń wyróżnienie            SP Jedlicze
Adrian Pec wyrożnienie            SP Jedlicze
Magdalena Furmańska         ZSP  Żarnowiec
Milena Belczyk            SP Dobieszyn
Antoni Lubaś           SP Jedlicze
Emilia Michalska              SP Potok
Szymon Łopatkiewicz           SP Jedlicze
Wiktoria Dyakiv              SP Jedlicze
Amelia Żuchowska              SP Jedlicze
Karolina Kogut              SP Jedlicze

Kategoria wiekowa klasy IV- VI Szkoły Podstawowe

I miejsce Elena Rak I  SP Potok
I miejsce  Natalia Sanocka  SP Jedlicze
II miejsce Liliana Guberniak  SP Jedlicze
II miejsce Julia Sanocka  SP Moderowka
III miejsce Jan Wojdyło ZSP Żarnowiec
III miejsce Gabriela Gomółka  SP Jedlicze

Maya Sztaba wyróżnienie SP SP Jedlicze
Milena Gancarz wyróżnienie SP Jedlicze
Emilia Ochała wyróżnienie SP Jedlicze
Michał Tuleja wyróżnienie SP Jedlicze
Jan Wietecha wyróżnienie SP Jedlicze

Kategoria wiekowa klasy VII-VIII Szkoły Podstawowe

I miejsce Mikołaj Wrona SP Jedlicze
II miejsce Dominik Buczyński  SP Jedlicze
III miejsce Julia Jeż SP Długie

Rafał Kuczek wyróżnienie SP Dobieszyn
Oliwia Kobak wyróżnienie SP Jedlicze
Karol Słabniak wyróżnienie SP Jedlicze

Gratulujemy!!!!

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.