Konkurs plastyczny „Świąteczne anioły” rozstrzygnięty

„Oszaleli anieli, cali w bieli od chmur.
Gdy na ziemię spłynęli, niby śnieg białych piór…”

Taki był finał konkursu plastycznego „Świąteczne anioły” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.
Na konkurs spłynęło 163 prace, nie tylko z Gminy Jedlicze, ale również z Rypina i Krakowa.
Po ocenie prac umieściliśmy anioły w ławkach Szkoły Ludowej w Żarnowcu, gdzie tworzą oryginalną dekorację i emanują świątecznym nastrojem.

Lista nagrodzonych osób:

klasy I-III Szkoły Podstawowe:

miejsce I –     Aleksandra Świeboda – Długie

miejsce I –    Wiktoria Wojdyła        – Jaszczew

miejsce II –    Wiktoria Ilkowicz          – Długie

miejsce III –  Dariusz Stolarski            – Rypin

wyróżnienie:

Emilia Majchrzak   – Żarnowiec

Zuzanna Florczak  – Żarnowiec

Julia Skóra             – Żarnowiec

Szymon Lawera    – Żarnowiec

Kacper Caban        – Żarnowiec

Szymon Bril           -Żarnowiec

Julia Orzechowska – Dobieszyn

Wiktoria Dubis         – Dobieszyn

Lena Kubacka            – Dobieszyn

Zosia Gierula             – Potok

Wiktor Gierula          – Potok

Zuzanna Jaskółka      -Jedlicze

Kamila Uliasz            Jedlicze

Emilia Janas               – Długie

Bartłomiej Czekański   – Długie

Wiktor Fiałkowski        – Podniebyle

Damian Mróz         – Piotrówka

Piotr Szymbara      – Piotrówka

Kacper Szopa         – Piotrówka

Jakub Frączek         – Piotrówka

Julita Jantos            – Kraków

Weronika Worobjiew – Kraków

Kamil Rojewski            – Kraków

Klasy IV-VI Szkoły Podstawowe

Miejsce I – Zuzanna Kania – Żarnowiec

Miejsce II – Dawid Kozubal – Piotrówka

Miejsce II – Wojciech Janocha – Dobieszyn

wyróżnienie

Kacper Krzysztyniak  – Dobieszyn

Kamil Mrozek            – Jedlicze

Gabriela Jaskółka      – Jedlicze

Filip Łukaszewski      – Jedlicze

Wiktor Jakieła            – Żarnowiec

Zuzanna Mrozek       – Żarnowiec

Igor Panek                  – Żarnowiec

Aleksandra Gronek  – Żarnowiec

Samanta Wójcik        – Żarnowiec

Julia Janas                 – Żarnowiec

Adrian Jaskółka  – Piotrówka

Marlena Kubacka   – Długie

Apolonia Węgrzyn  – Jaszczew

Julia Kaczorowska   – Jaszczew

Małgorzata Jurusik   – Jaszczew

Gimnazjum

Miejsce I  – Paulina Kowalska   – Potok

Miejsce I  – Marlena Tuchalska – Rypin

Miejsce II – Elżbieta Dubiel – Jedlicze