Konkurs plastyczny „Świąteczne anioły”- rozstrzygnięty!

Jak co roku do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu przyfrunęło mnóstwo przepięknych aniołów. Oryginalne, misternie wykonane anioły z naturalnych materiałów ozdobiły naszą choinkę.
Komisja oceniająca anioły zwracała  szczególną uwagę na zgodność prac z regulaminem.
Na konkurs wpłynęło 120 aniołów.Rozdanie nagród nastąpi 22 grudnia 2019 r. podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek.
Zapraszamy serdecznie.
Niżej podajemy listę wyróżnionych:

klasy I – III Szkoły Podstawowe (rozdanie nagród ok godz.15.00)
Jan Wietecha SP Jedlicze
Szymon Szpak SP Jedlicze
Maja Macnar SP  Jedlicze
Zuzanna Stój SP  Jedlicze
Marcel Zajchowski SP  Jedlicze
Tymoteusz Kret SP  Jedlicze
Daniel Borys SP  Jedlicze
Maja Żebracka SP Jedlicze
Aleksandra Garbacik SP  Jedlicze
Maria Bodaszewska SP  Jedlicze
Lena Pilch SP  Jedlicze
Maja Kiełtyka SP Jedlicze
Amelia Pec SP Jedlicze
Emilia Ochała SP Jedlicze
Joanna Maciaszkiewicz SP Jedlicze
Gabriela Gomółka SP Jedlicze
Eryk Łuszcz SP Jedlicze
Oliwia Lula SP Moderówka
Małgorzata Tenerowicz SP  Moderówka
Oliwia Kiełtyka SP  Długie
Franciszek Ziomek SP Długie
Milena Sanocka SP Długie
Julia Michalewicz ZSP  Żarnowiec
Magdalena Boduch ZSP  Żarnowiec
Judyta Janas ZSP Żarnowiec
Kacper Krzywiński ZSP  Jaszczew
Bartosz Chroniak ZSP Jaszczew
Gabriel Oparowski ZSP  Jaszczew
Oiwia Mikosz SP  Potok
Milena Klekot SP  Potok
Emilia Michalska SP  Potok
Aleksander Urban SP  Potok
Maciej Bargieł SP Potok
Zosia Ostalecka SP Potok
Milena Gabor SP  Piotrówka
Konrad Kuczek SP Dobieszyn
Anna Kuczek SP Dobieszyn
Hubert Łątka SP  Dobieszyn
Gabriela Janocha SP  Dobieszyn

klasy IV – VI Szkoła Podstawowa   (rozdanie nagród ok. godz. 17.00) 

Natalia Sanocka SP Jedlicze
Lena Czechowicz SP Jedlicze
Zuzanna Munia SP Jedlicze
Lilianna Guberniak SP Jedlicze
Sandra Peszko SP Jedlicze
Gabriel Janas SP Jedlicze
Otylia Biedroń SP Jedlicze
Oliwia Kobak SP Jedlicze
Mikołaj Wrona SP Jedlicze
Wiktor Paczosa SP Jedlicze
Michał Tuleja SP Jedlicze
Maja Sztaba SP Jedlicze
Oliwia Łątka SP Dobieszyn
Kamila Bełch SP Moderówka
Julia Król ZSP Jaszczew

klasy VII- VIII Szkoła Podstawowa (rozdanie nagród ok. godz.17.00)

Natalia Biedroń SP Jedlicze
Karolina Możdżeń SP Jedlicze
Jakub Samson SP Dobieszyn
Robert Kaczka SP – Moderówka