Konkurs plastyczny „Świąteczne Anioły” – ROZSTRZYGNIĘTY

Jak co roku do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu przyfrunęło mnóstwo przepięknych aniołów. Zasiadły dostojnie lub przycupnęły figlarnie na naszej świątecznej choince.
Komisja oceniająca anioły zwracała  szczególną uwagę na zgodność prac z regulaminem.
Spośród dwustu różnorodnych aniołów wyróżniono sześćdziesiąt.
Rozdanie nagród nastąpi 21 stycznia 2018 r. o godz. 15.30 podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy serdecznie.
Niżej podajemy listę wyróżnionych:

klasy I – III Szkoły Podstawowe

1. Karolina Karol Żarnowiec wyróżnienie
2. Martyna Gąsior Żarnowiec wyróżnienie
3. Milena Nasiadko wyróżnienie
4. Oliwia Lula Jaszczew wyróżnienie
5. Gabriel Parylak Jaszczew wyróżnienie
6. Jaś Wietecha wyrożnienie
7. Weronika Landoch Dobieszyn wyróżnienie
8. Wioletta Dubis Dobieszyn wyróżnienie
9. Maja Klimkowska Dobieszyn wyróżnienie
10. Emilia Lorens Dobieszyn wyróżnienie
11. Weronika Wilk Dobieszyn wyróżnienie
12. Zuzanna Gorzelniowska Dobieszyn wyróżnienie
13. Elena Rak Potok wyróżnienie
14. Klaudia Klekot Potok wyróżnienie
15. Julia Sanocka Moderówka wyróżnienie
16. Kacper Woźniak Jedlicze wyróżnienie
17. Daniel Borys Jedlicze wyróżnienie
18. Michał Tuleja Jedlicze wyróżnienie
19. Zofia Skóra Jedlicze wyróżnienie
20. Magdalena Kania Jedlicze wyróżnienie
21. Stanisław Wajs Jedlicze wyróżnienie
22. Otylia Biedroń Jedlicze wyróżnienie
23. Maja Żebracka Jedlicze wyróżnienie
24. Dominik Pilch Jedlicze wyróżnienie
25. Lilianna Guberniak Jedlicze wyróżnienie
26. Amelia Janas Jedlicze wyróżnienie
27. Mateusz Furtek Jedlicze wyróżnienie
28. Milena Dziura Jedlicze wyróżnienie
29. Nadia Targ Potok wyróżnienie
30. Klaudia Dubis Żarnowiec wyróżnienie
31. Maja Krzanowska Dobieszyn wyróżnienie
32. Wiktor Krzanowski Dobieszyn wyróżnienie
33. Kacper Łątka Dobieszyn wyróżnienie
34. Magda Okrzesa Jaszczew wyróżnienie
35. Ola Okrzesa Jaszczew wyróżnienie

Klasa IV- VI Szkoły Podstawowe

1. Martyna Lichoń Moderówka wyróżnienie
2. Kinga Korzec Moderówka wyróżnienie
3. Anna Lasota Moderówka wyróżnienie
4. Wiktoria Żołna Żarnowiec wyróżnienie
5. Oliwia Wojnar Żarnowiec wyróżnienie
6. Zuzanna Florczak Żarnowiec wyróżnienie
7. Aleksandra Kubacka Żarnowiec wyróżnienie
8. Oliwia Łątka Dobieszyn wyróżnienie
9. Jakub Samson Dobieszyn wyróżnienie
10. Maria Wojtowicz Dobieszyn wyróżnienie
11. Wiktoria Czelny Jaszczew wyróżnienie
12. Julia Nowak Jaszczew wyróżnienie
13. Katarzyna Haniebnik Jedlicze wyróżnienie
14. Daria Biedroń Jedlicze wyróżnienie
15. Kamil Baran Jedlicze wyróżnienie
16. Szymon Dudzik Jedlicze wyróżnienie
17. Michał Pelc Jedlicze wyróżnienie
18. Natalia Biedroń Jedlicze wyróżnienie
19. Natalia Świerczek Jedlicze wyróżnienie
20. Jakub Oparowski Jedlicze wyróżnienie
21. Zuzanna Munia Jedlicze wyróżnienie
22. Sebastian Kret Jedlicze wyróżnienie

Gimnazjum

1. Martyna Berdechowska Moderówka wyróżnienie
2. Marlena Pasieka Jaszczew wyróżnienie
3. Anna Klekot Jedlicze wyróżnienie
4. Aleksandra Twaróg Jedlicze wyróżnienie