Konkurs „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa” – WYNIKI

Lista osób nagrodzonych w Konkursie na „Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową”:
Przedszkola 
Wyróżnienia:

1. Miłosz Golonka wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
2. Franciszek Młocek wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
3. Aniela Ratusińska wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
4. Adrian Kowalczyk wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
5. Szymon Bugiel wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
6. Fabian Sanocki wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
7. Zuzanna Płonka wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
8. Szymon Peszko wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
9. Milena Drąg wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
10. Zofia Leniek wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
11. Damian Hłyń wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
12. Tymoteusz Kłoskowicz wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
13. Liliana Chochołek wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
14. Nadia Klatka wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
15.Antonina Tyburska wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
16. Olaf Mikrut wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
17. Daria Abram wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
18. Franciszek Mazurkiewicz wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
19. Martyna Sanocka wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
20. Kacper Kłosowicz wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
21. Alan Janiga wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
22. Aleks Garbacik wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
23.Karolina Zagórska wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
24. Mikołaj Haniebnik wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
25. Julia Urbanik wyróżnienie Przedszkole Jedlicze
26. Aleksandra Janas wyróżnienie Przedszkole Potok
27. Amelia Paczosa wyróżnienie Przedszkole Potok
28. Martyna Mikosz wyróżnienie Przedszkole Potok
29. Iga Woźniak wyróżnienie Przedszkole Potok
30. Barbara Waga wyróżnienie Przedszkole Potok
31. Fabian Szal wyróżnienie Przedszkole Potok
32. Aleksandra Jasińska wyróżnienie Przedszkole Potok
33. Franciszek Kłosowicz wyróżnienie Przedszkole Potok
34. Julia Paczosa wyróżnienie Przedszkole Potok
35. Aleksandra Stefanik wyróżnienie Przedszkole Potok
36. Lena Jucha wyróżnienie Przedszkole Potok
37. Bartosz Wawrzkowicz wyróżnienie Przedszkole Potok
38. Nikola Milczanowska wyróżnienie Przedszkole Potok
39. Lena Pawłowska wyróżnienie Przedszkole Potok
40. Mikołaj Zagórski wyróżnienie Przedszkole Potok
41. Antonina Frydrych wyróżnienie Przedszkole Potok
42. Ignacy Wierdak wyróżnienie Przedszkole Potok
43. Hanna Chamioło wyróżnienie Przedszkole Potok
44. Oliwier Bućko wyróżnienie Przedszkole Potok
45. Liliana Grzesik wyróżnienie Niepubliczne Przedszkole Jedlicze
46. Adam Białas wyróżnienie Przedszkole Moderówka
47. Oliwier Król wyróżnienie Przedszkole Moderówka
47.Bartosz Dziadosz wyróżnienie Przedszkole Moderówka
48. Martyna Zych wyróżnienie Przedszkole Żarnowiec
49. Marcin Rozenbajgier wyróżnienie Przedszkole Żarnowiec
50. Jan Czekański wyróżnienie Przedszkole Żarnowiec
51. Maja Rozenbajgier wyróżnienie Przedszkole Żarnowiec

Klasy I- III SP:

1. Oliwier Matejek I miejsce SP Jedlicze
2. Milena Belczyk I miejsce SP Dobieszyn
3. Milena Malik II miejsce SP Jedlicze
4. Szymon Ciupa II miejsce ZSP Żarnowiec
5. Emilia Michalska III miejsce SP Potok
6. Amelia Dubiel III miejsce SP Dobieszyn

wyróżnienia:

7. Wiktoria Dyakiv wyróżnienie SP Jedlicze
8. Blanka Koza wyróżnienie SP Jedlicze
9. Maja Kiełtyka wyróżnienie SP Jedlicze
10. Marcel Zajchowski wyróżnienie SP Jedlicze
11.Gabriel Schneider wyróżnienie SP Jedlicze
12. Julia Madej wyróżnienie SP Jedlicze
13. Dorian Kobak wyróżnienie SP Jedlicze
14. Amelia Żuchowska wyróżnienie SP Jedlicze
15.Mateusz Tuleja wyróżnienie SP Jedlicze
16. Karina Mrozek wyróżnienie SP Jedlicze
17.Aleksandra Garbacik wyróżnienie SP Jedlicze
18.Julia Pilch wyróżnienie SP Jedlicze
19. Adrian Pec wyróżnienie SP Jedlicze
20. Oliwia Kiełtyka wyróżnienie SP Jedlicze
21. Wiktoria Jantoń wyróżnienie SP Jedlicze
22. Alan Fejkiel wyróżnienie SP Dobieszyn
23. Rozalia Faliszek wyróżnienie SP Dobieszyn
24. Hubert Łątka wyróżnienie SP Dobieszyn
25.Konrad Kuczek wyróżnienie SP Dobieszyn
26. Emilia Łątka wyróżnienie SP Dobieszyn
27. Kamila Nycz wyróżnienie ZSP Żarnowiec
28. Magdalena Furmańska wyróżnienie ZSP Żarnowiec
29. Karolina Komisarz wyróżnienie SP Potok
30. Krystian Trybiec wyróżnienie SP Potok
31. Filip Zawisza wyróżnienie SP Potok
32. Patryk Sitek wyróżnienie SP Potok
33. Aleksander Urban wyróżnienie SP Potok
34. Rafał Wiśniowski wyróżnienie ZSP Żarnowiec
35. Nikola Rozmus wyróżnienie ZSP Żarnowiec
36. Kacper Adamski wyróżnienie
37. Kamil Betlej wyróżnienie
38. Franciszek Ziomek wyróżnienie SP Długie
39. Emilia Janocha wyróżnienie SP Długie
40. Antonina Wodzińska wyróżnienie SP Długie
41. Bartosz Janocha wyróżnienie SP Długie

Gratulujemy!!!
Nagrody i dyplomy do odebrania w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu.