Konkurs na „Projekt Kartki Wielkanocnej” ROZSTRZYGNIĘTY

Ponad 200 zgłoszeń wpłynęło na Konkurs pn. „Projekt Kartki Wielkanocnej” organizowany przez Burmistrza Gminy Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Kultury. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie ponieważ tegoroczna edycja plastycznych zmagań stała na naprawdę wysokim poziomie.
Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria – Szkoły Podstawowe

Klasy I-III:
I miejsce – Roksana Stach, kl. III, SP Piotrówka,
II miejsce – Mateusz Tuleja, kl. I, SP Jedlicze,
III miejsce – Hubert Łątka, kl. III, SP Dobieszyn.
Wyróżnienia:
Maja Abram, Dorian Kobak, Oliwier Matejek, Karol Cyrkiel, Aleksandra Garbacik, Antoni Dąbrowski, Zuzanna Peszko, Maja Patryn, Liwia Michniak, Filip Krzysztof Zawisza.

Klasy IV-VI:
I miejsce – Weronika Paszyńska, kl. VI, SP Długie,
II miejsce – Gabriela Gomółka, kl. IV, SP Jedlicze,
III miejsce – Maja Grzesik, kl. VI, SP Długie.
Wyróżnienia: Liliana Guberniak, Natalia Sanocka, Zuzanna Wiśniowska, Julia Sanocka, Eliza Uram, Julia Łucka, Maja Klinikowska, Joanna Osek, Natalia Gęsiak.

Klasy VII-VIII:
I miejsce – Karol Słabniak, kl. VII, SP Jedlicze,
II miejsce – Julia Zych, kl. VII, SP Potok,
III miejsce – Martyna Jajeśniak, kl. VII, ZSP Żarnowiec.
Wyróżnienie: Izabela Woźniak.

Kategoria – Szkoły Średnie
I miejsce – Marlena Pasieka, kl. II, Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie.

Kategoria – Dorośli
I miejsce – Barbara Augustyn.
Wyróżnienia: Marzena Wojdyło, Andrzej Gałowicz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom  Konkursu!

Dystrybucję nagród rozpoczniemy w przyszłym tygodniu. Ze względu na tak dużą liczbę zgłoszeń, prosimy o cierpliwość w tym względzie.

Ponadto, skontaktujemy się z wybranymi osobami, które poprosimy o dostarczenie prac w oryginalnej formie do Biura Obsługi Klienta Urzędu Gminy Jedlicze, przy ul. Rynek 6.

Roksana Stach, kl. III, SP Piotrówka, I miejsce w kategorii Klasy I-III

Weronika Paszyńska, kl. VI, SP Długie, I miejsce w kategorii Klasy IV-VI

Karol Słabniak, kl. VII, SP Jedlicze, I miejsce w kategorii Klasy VII-VIII

Marlena Pasieka, kl. II, Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, I miejsce w kategorii Szkoły Średnie

Barbara Augustyn, I miejsce w kategorii Dorośli