Konkurs „Gigantyczna Palma Wielkanocna” ROZSTRZYGNIĘCIE

Nawiązując do polskiej tradycji przygotowania palm wielkanocnych Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu zaprosił Przedszkola i Szkoły z Gminy Jedlicze do wzięcia udziału w Konkursie na „Gigantyczną Palm Wielkanocną”.
Na konkurs zgłoszono 12 misternie wykonanych, oryginalnych, przepięknych palm w trzech kategoriach wiekowych.


Komisja przy ocenie palm, zgodnie z regulaminem Konkursu, brała pod uwagę pomysły artystyczne, inwencję twórczą oraz ogólny wygląd i efektowność kompozycji.

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:
W kategorii Przedszkola:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Piotrówce – Oddział Przedszkolny
I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarnowcu
I miejsce – Punkt Przedszkolny „Kraina szczęścia” w Jaszczwi
II miejsce – Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Moderówce – Oddział Przedszkolny
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie – Oddział Przedszkolny
III miejsce – Samorządowe Przedszkole w Potoku
Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Długiem – Oddział Przedszkolny

Kategoria klasy I – III SP
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
I miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaszczwi
Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Długiem

 

Kategoria klasy IV – VIII SP
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Potoku

O sposobie odbioru dyplomów i nagród poinformujemy telefonicznie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za trud włożony w przygotowanie palm, które mieliśmy okazję podziwiać i gratulujemy zdobytych miejsc.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Piotrówce – Oddział Przedszkolny
Opiekun: Monika Oparowska

I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarnowcu
Opiekun: Katarzyna Kubacka – Jeż

 

I miejsce – Punkt Przedszkolny „Kraina szczęścia” w Jaszczwi

II miejsce – Samorządowe Przedszkole w Jedliczu

 

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Moderówce – Oddział Przedszkolny
Opiekun: Agnieszka Janocha

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie – Oddział Przedszkolny
Opiekun: Anna Musiał

III miejsce – Samorządowe Przedszkole w Potoku

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Długiem – Oddział Przedszkolny
Opiekun: Aleksandra Mróz

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
Opiekun: Maria Gierek

I miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaszczwi
Opiekun: Jadwiga Dubiel

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Długiem
Opiekun: Małgorzata Juszczyk, Mariola Jurczak

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Potoku
Opiekun: Elżbieta Bajger