Kino sferyczne dla dzieci i młodzieży

„Filmy sferyczne – niezwykłe emocje oraz nieznany dotąd świat w sferycznym kinie pod kątem 360º. Zapraszamy wszystkich do świata pełnego tajemnic, z nami odkryjecie niepowtarzalne widoki z głębi oceanu oraz przeniesiecie się do planetarium, aby zobaczyć kosmos z bliska.”

Wyjątkowe pokazy filmów sferycznych to propozycja Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu na czas ferii kierowana do dzieci i młodzieży. Repertuar dostarczy wielu emocji oraz przybliży nieznany dotąd świat w specjalnej kopule, którą organizatorzy zainstalują w sali GOK Jedlicze i Dworze Stojowskich w Jaszczwi.

Projekcje filmów sferycznych odbywać się będą:
21 stycznia br. (wtorek) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu, ul.Tokarskich 22,  w godz. 10.00- 18.00
22 stycznia br. (środa) w Dworze Stojowskich w Jaszczwi- w godz. 10.00- 18.00

Seanse odbywać się będą co godzinę dla grup, liczących maksymalnie po 20 osób. O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu lub pod numerem telefonu 134352081.

Wstęp jest bezpłatny.

Więcej poczytać można na stronie: https://sferycznekino.pl

ZAPRASZAMY!!!