„EDUKACJA ONLINE”- szkolenie dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,
informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim”.

Celem projektu jest:
• podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,
• rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
• wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, a ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu EDUKACJA ONLINE.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Zachęcamy do kontaktu!

„EDUKACJA ONLINE” – bezpłatne szkolenie dla Twojego dziecka w ramach projektów „Sieć na kulturę”

☑️ Kto może wziąć udział w szkoleniu?
Dzieci i młodzież od 10 – 18 lat (do ukończenia 18 r.ż.)
☑️ Czego dowie się Twoje dziecko?
Podczas kursu pozna popularne platformy i interaktywne narzędzia wspomagające edukację. Zapozna się z metodami i dobrymi praktykami samoorganizacji grup mentoringowych do nieformalnego uczenia się. Dodatkowo rozszerzy wiedzę o zagadnienia z ekologii i bezpieczeństwa związanego ze sprzętem elektronicznym.
ℹ️ Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

#siecnakulture #siećnakulturę #polskacyfrowa #fwzr