Dni Jedlicza 2016

Świetna zabawa, koncerty, jarmark rozmaitości, zawody rekreacyjno-sportowe, turnieje, lot balonem, gokarty i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich, którzy postanowili spędzić miniony weekend w Jedliczu na stadionie Nafta Splast.
Na początek zagrał zespół Baciary. Trochę popu, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej!

baciary3
Kolejnym zespołem, który pojawił się na scenie był Inity Sounds. Założycielem grupy jest Jedliczanin Jakub Skibiński. Muzycy rozkołysali słuchaczy pozytywną muzyką reggae.

dnijedlicza23
Następnie sceną zawładną bluesowo-rockowy zespół 5 Rano. Fantastyczny kontakt z publicznością, charyzma wokalisty i szczerość dźwięków płynących ze sceny spowodowały, że ich koncert zostanie na długo w pamięci.

IMG_5398
Gwiazdą wieczoru był zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.  „Wspaniali ludzie, niesamowita atmosfera- Jedlicze, DZIĘKUJEMY!!!” napisał zespół Ira po koncercie na Facebooku.

IMG_5453
Dzień zakończyła dyskoteka pod gwiazdami. Do zabawy zagrzewał DJ Qba.

dnijedliczaniedziela25
W niedzielę na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne z Goku i GOSiRu.

dnijedliczaniedziela6dnijedliczaniedziela1
Muzyczne wrażenia tego dnia zapewnili: grupa POISONS, zespół disco polo Bayera oraz grupa rockowa Rezerwat.

dnijedliczaniedziela12_0 dnijedliczaniedziela23dnijedliczaniedziela27

Ponadto odbywały się imprezy towarzyszące:
W sobotę- turniej siatkówki plażowej oraz turniej tenisa ziemnego. Koło Turystyczne „Cyba” zorganizowało gry i zabawy przyrodnicze, konkurs krajoznawczy i przyrodniczy z nagrodami a także pokaz i puszczanie latawców. Pojawili się również motocykliści z Jedlickiego Stowarzyszenia Sherwood Riders. W niedzielę odbyły się zawody wędkarskie nad zalewem Chlebianka o Puchar Burmistrza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację i obsługę imprezy oraz zapewnienie bezpieczeństwa: zarządowi klubu Nafta Splast za udostępnienie terenu, strażakom z jednostek OSP Gminy Jedlicze, służbom medycznym, Jedlickiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Policji, PGE- oddział w Krośnie, a także sponsorom: firmie Splast sp. z o.o, ORLEN Południe, RAF Ekologia, BS Rymanów, Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A., firmie Finestra, Okno Plast oraz CELFAST, sklepom: Kamil i Alta.